Корзина
688 отзывов
+380685846307
+380635088137
+380952710005

Умови використання сайту

Умови використання сайту (Далі - Угода)

 

Перед переглядом сайту уважно прочитайте Умови використання сайту (цю Угоду). У разі незгоди з будь-якими умовами цієї Угоди - не використовуйте цей сайт. Використання даного сайту, а також замовлення Вами товарів з використанням даного сайту означає Вашу згоду з умовами цієї Угоди.

 

Дана Угода регулює умови взаємодії між Продавцем Товару і покупцем (фізичною особою), який покупає Товар для особистих потреб, не пов'язаних з підприємницькою діяльністю.

Умови співпраці Продавця і особи, що купує Товар для цілей, пов'язаних з підприємницькою діяльністю, обговорюються окремо згідно вимог чинного законодавства України, що регулює відносини між суб’єктами господарювання.

 

Терміни, що вживаються в цій Угоді:

Адміністрація - власник веб-сайту sangig.com.ua.

Власник сайту: Джанік’ян Артур Арсенович

Місце реєстрації: Україна, місто Харків, вулиця Рибалка, будинок 39, квартира 34

Код ІПН: 3137414057

Сайт - веб-сайт sangig.com.ua, включаючи всі веб-сторінки та субдомени.

Продавець - юридична особа або фізична особа-підприємець, що розміщують на Сайті інформацію про товари / послуги, які вони реалізують. Продавцем може бути, як Адміністрацією, так і будь-яка особа, якій Адміністрація Сайту надала дозвіл на розміщення відомостей про товари / послуги такої особи.

Товар - товари, послуги та інші матеріальні і нематеріальні об'єкти, інформація про які розміщена на Сайті.

Покупець - будь-яка фізична особа, що має повну правоздатність та дієздатність згідно з чинним українським законодавством, яка має намір придбати Товар на Сайті.

Замовлення - прийнята Покупцем пропозиція Продавця придбати Товар (або декілька Товарів) шляхом заповнення відповідної форми на Сайті

Пропозиція - інформація, що розміщена на Сайті про конкретний Товарі, який може бути придбаний Покупцем. Пропозиція включає в себе: інформацію про Товар, його ціну, способи оплати та доставки, повернення / обміну, а також інші умови придбання Товару Покупцем. Умови Пропозиції визначаються Продавцем.

 

1. Загальні умови користування Сайтом.

1.1. Ця Угода має публічний характер, що означає можливість приєднання і прийняття її умов необмеженою кількістю Покупців. Отримуючи доступ до Сайту, вважається, що Покупець приєднався до цієї Угоди.

1.2. Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Такі зміни вступають в силу з моменту розміщення нової версії Угоди на Сайті.

 

2. Порядок оформлення Замовлення:

2.1. Пропозиція на Сайті є пропозицією Продавця (оферта) укласти договір купівлі-продажу Товару. Покупець після ознайомлення з Пропозицією має право прийняти оферту Продавця шляхом оформлення Замовлення на Сайті. Договір купівлі-продажу вважається укладеним з моменту отримання Продавцем Замовлення від Покупця.

2.2. Покупець самостійно оформляє Замовлення на відповідній сторінці Сайту шляхом додавання Товарів в віртуальну корзину за допомогою натискання кнопки «Купити», Або зробивши замовлення по електронній пошті, або за номером телефону, зазначеному в розділі контактів Сайту.

2.3. Термін формування Замовлення до 3 робочих днів з моменту його відправки Продавцю. У разі, якщо Замовлення відправлений Продавцю в вихідний або святковий день, термін формування починається з першого після вихідного робочого дня.

2.4. У разі неможливості виконати Замовлення Покупця через відсутність замовленого Товару або з інших причин, Продавець зобов'язується повідомити про це Покупця не пізніше чотирнадцяти днів з моменту отримання Замовлення від Покупця.

2.5. Продавець може запропонувати Покупцеві замінити Товар в разі його відсутності іншим товаром, якщо інший товар відповідає меті використання замовленого Товару. Заміна Товару можлива тільки при наявності згоди Покупця.

 

3. Ціна Товару:

3.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується на відповідній сторінці сайту. Ціна договору купівлі-продажу визначається шляхом складання цін всіх обраних Товарів, поміщених в віртуальну корзину, і ціни доставки, якщо вартість доставки додана до замовлення.

3.2. Вартість Замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару.

3.3. Розрахунки в сфері електронної комерції здійснюються відповідно до Законів України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні», «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», та інших законів та нормативно-правових актів.

3.4. Розрахунки в сфері електронної комерції можуть здійснюватися з використанням платіжних інструментів, шляхом переказу коштів або оплати готівкою з виконанням вимог законодавства щодо оформлення готівки і безготівковий розрахунків, а також в інший спосіб, передбачений законодавством України.

3.5. Покупець може оплатити Замовлення будь-яким способом за домовленістю з Продавцем. Спосіб оплати визначається в момент оформлення Замовлення.

3.6. У разі оплати Товару з використанням платіжних інструментів Покупець повідомляє необхідні відомості, які забезпечують проведення оплати відповідним оператором платіжних систем. Оператор платіжних систем несе відповідальність за збереження наданих Покупцем відомостей і за їх використання відповідно до вимог чинного законодавства.

3.7. Якщо Покупець не оплатив Замовлення впродовж двох робочих днів з дня підтвердження такого замовлення з боку Продавція, таке Замовлення вважається скасованим.

3.8. Оплата Товару, згідно з умовами Пропозиції, без виконання інших умов і / або без надання всіх відомостей, зазначених в такій Пропозицію, не вважається прийнятям Покупцем Пропозиції, а оплата вважається неналежною і підлягає поверненню особі, яка її здійснила.

 

4. Договір купівлі-продажу вважається укладеним з моменту отримання Продавцем заповненої форми Замовлення від Покупця і діє до повного виконання Покупцем і Продавцем своїх зобов'язань згідно з договором.

 

5. Умови доставки Товару:

5.1. Покупець отримує Товар за допомогою служби доставки або отримує його особисто. Покупець зобов'язується повідомити Продавцю правильну адресу доставки Товару.

Обов'язок Продавця передати Товар Покупцю вважається виконаним в момент:

- надання Товару в розпорядження Покупцю (або його представнику), якщо Покупець вибрав спосіб доставки кур’єром Продавця або самовивозом;

- передачі Товару компанії-перевізнику, якщо Покупець вибрав спосіб доставки через компанію-перевізника.

У момент передачі Товару до Покупця переходять всі ризики випадкового знищення або випадкового пошкодження Товару.

 

5.2. При доставці Товарів по України за допомогою компанії-перевізника, Покупець в повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів такої компанії-перевізника.

5.3. Факт отримання Товару та відсутність претензій до якості Товару, що доставляється компаніями-перевізниками, Покупець підтверджує власним підписом в товарно-транспортної накладній або декларації компанії-перевізника або у видатковій накладній при отриманні Товару. Зі свого боку, Продавець гарантує відвантаження Товару компанії-перевізнику в кількості, зазначеній Покупцем в замовленні і в належній якості.

5.4. У разі відсутності Покупця за адресою доставки, зазначеної Покупцем в замовленні або відмови Покупця від отримання Товару з необґрунтованих причин, при доставці компанією-перевізником, Товар повертається на склад відвантаження. Вартість послуг компанії-перевізника віднімається від суми, перерахованої Покупцем за Замовлення. Залишок суми повертається Покупцю на підставі його вказівок.

 

6. Умови повернення Товару:

6.1. Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», Покупець має право на обмін непродовольчого Товару належної якості на аналогічний, якщо Товар не задовольнив Покупця за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням, протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки, якщо триваліший строк не оголошений Продавцем.

6.2. Обмін Товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий Покупцеві разом з проданим Товаром.

6.3. Перелік товарів, які не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у пункті 6.1 цієї Угоди, затверджується Кабінетом Міністрів України.

6.4. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, Покупець має право розірвати договір і отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого Товару.

6.5. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із Покупцем проводяться виходячи з вартості Товару на момент його покупки.. У разі розірвання Договору з ініціативи Покупця, Покупець компенсує Продавцю вартість послуг компанії-перевізника, якщо послуги доставки вантажу оплачував Продавець

6.6. Статтею 8 Закону України «Про захист прав споживачів» встановлено права Покупця, в разі виявлення ним протягом встановленого гарантійного строку недоліків Товару. В такому випадку Покупець зобов'язаний зафіксувати виявлені недоліки в складеному акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Покупцем і особою, яка здійснила доставку Товару, або Продавцем. При можливості недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки. Протягом 1 (одного) дня Покупець зобов'язаний повідомити Продавцю про виявлені недоліки і озвучити свої вимоги.  Вимоги Покупця розглядаються після пред'явлення ним розрахункового документа.

 

7. Інформація про товар.

7.1. Інформація про товар міститься на самому Товарі, його упаковці, етикетці, маркуванні, в товаросупровідних документах на Товар або надається Покупцю іншим способом (в доступній наочній формі). Інформація про товар також може надаватися дистанційно (по телефону, шляхом розміщення інформації про товар на Сайті та інше). Покупець підтверджує свою згоду на отримання інформації про товар за допомогою засобів дистанційного або мобільного зв'язку.

7.2. При отриманні Товару, до моменту підписання документів, що підтверджують отримання Товару, Покупець зобов'язаний ознайомитися з інформацією про товар, що міститься на Товарі, на упаковці і в товаросупровідних документах. У разі необхідності отримання додаткової інформації про товар Покупець зобов'язаний зв'язатися з Продавцем та отримати необхідну інформацію до моменту прийняття Товару.

 

8.  Зобов'язання Сторін.

8.1. Покупець зобов'язується уважно ознайомитися з даною Угодою. У разі незгоди з його умовами Покупець зобов'язується негайно припинити використання Сайту.

8.2. Покупець погоджується не робити дій, які можуть порушити українське законодавство або норми міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту.

8.3. Покупець під час оформлення Замовлення, придбання або використання Товару, який реалізується на Сайті, має право на:

1) захист своїх прав згідно чинного законодавства;

2) належну якість Товару і обслуговування;

3) безпечність Товару;

8.4. Покупець зобов'язаний:

1) перед початком експлуатації Товару уважно ознайомитися з правилами експлуатації, викладеними в наданій виробником або продавцем документації на Товар;

2) в разі необхідності роз'яснення умов та правил використання Товару - до початку використання Товару звернутися за роз'ясненнями до виробника або Продавця або до іншої особи, що вказана в експлуатаційній документації;

3) користуватися Товаром відповідно до його цільового призначення і дотримуватися умов (вимог, норм, правил), встановлених виробником Товару в експлуатаційній документації;

4) з метою запобігання негативних для Покупця наслідків використання Товару - використовувати передбачені виробником  Товару засоби безпеки і дотримуватися встановлених експлуатаційною документацією спеціальних правил, а в разі відсутності таких правил в документації - дотримуватися звичайних розумних заходів безпеки, встановлених для Товару такого роду;

5) повідомити про себе всю інформацію, необхідну Продавцю для укладення договору купівлі-продажу та його виконання.

8.5. Використання матеріалів сайту без згоди правовласників не допускається.

8.6. Відгуки та інші записи Покупця на Сайті  не є конфіденційною інформацією і можуть бути використані Адміністрацією Сайту без обмежень.

8.7. Покупець попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на Сайті.

8.8. Покупець приймає положення про те, що всі матеріали і сервіси Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою. Покупець згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе будь-якої відповідальності і не має будь-яких зобов'язань у зв'язку з такою рекламою.

8.9. Покупець розуміє, що Продавці є окремими суб'єктами господарювання, не підконтрольними Адміністрації. Покупець усвідомлює, що Адміністрація не має будь-яких повноважень щодо впливу на виконання Продавцями своїх зобов'язань щодо прийняття та / або виконання Замовлення, а також зобов'язань, що виникають після продажу Товару.

 

9. Обмеження відповідальності.

9.1. Адміністрація (крім випадків, коли адміністрація є Продавцем) не несе будь-якої відповідальності перед Покупцями за виконання Замовлення Продавцями і пов'язані з цим питання, в тому числі, але не виключно:

- за відповідність умов Пропозиції фактичним умовам продажу Товарів, за відсутність Товару,

- за прострочення доставки Товару,

- за якість Товару,

- за належне виконання гарантійних зобов'язань Продавцями і / або виробниками Товару.

9.2. Зміст умов Пропозиції публікується Адміністрацією тільки за вказівкою Продавця (крім випадків, коли Адміністрація є Продавцем). Адміністрація ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання / неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі, якщо неточне (неправильне) вказівка даних в замовленні призвело до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою Товару за невірною адресою або видачу Товару неналежній особі, все пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Покупця. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, сплачених Покупцем в якості оплати Товару.

 

10. Персональні дані.

10.1. Замовлення на Сайті означає надання Покупцем згоди на використання та обробку своїх персональних даних та здійснення інших дій, передбачених Законом України «Про захист персональних даних». Продавець гарантує, що використання персональних даних буде здійснено виключно в межах необхідних для виконання його обов’язків в межах цього Договору

 

11. Інші умови.

11.1. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, що не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України. Всі суперечки і розбіжності вирішуються в порядку, передбаченому законодавством України.

11.2. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним не тягне за собою недійсності інших положень Угоди.

11.3. Покупець підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і безумовно приймає їх.

Категории
+380685846307
+380635088137
Viber
+380952710005
Интернет-магазин "СанГиг"
Украина Харьковская область Харьков ул. Богдана Хмельницкого, д. 7
Карта